HORARI DILLUNS

PROGRAMES

00.00-07.00Grans èxits de tots els temps
07.00-09.00Grans èxits de tots els temps + novetats
09.00-09.05Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble
09.05-12.00Grans èxits de tots els temps + novetats
12.00-12.05Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble

12.05-15.00Grans èxits de tots els temps + novetats
15.00-15.05Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble
15.05-18.00Grans èxits de tots els temps + novetats
18.00-18.05Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble

18.05-19.00El perruquer de Melendi
Actualitat musical pel jovent
Mireia Manent i Víctor Hernando
19.00-20.00A les portes de Troia
La història, a la ràdio
Alberto Reche, Sergio Rodríguez
20.00-21.00Lletraferida
Magazine per als amants dels llibres
Sandra Milán
21.00-22.00Trobar ric
Magazine cultural
Francesc Alcaraz, Carlota Cots
22.00-23.00Stellar Music
Música de tràilers i bandes sonores originals
Xavier Hernández Padrós
23.00-00.30Exòtica Ràdio
Música i actualitat electrònica
Toni Martínez

HORARI DIMARTS

PROGRAMES

00.30-07.00Grans èxits de tots els temps
07.00-09.00Grans èxits de tots els temps + novetats
09.00-09.05Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble
09.05-12.00Grans èxits de tots els temps + novetats
12.00-12.05Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble
12.05-15.00Grans èxits de tots els temps + novetats
15.00-15.05Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble
15.05-18.00Grans èxits de tots els temps + novetats
18.00-18.05Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble
18.05-20.00Per no dir res
Un programa sense etiquetes
Marc Clapés, Aran Montero, Emma Skantz
20.00-21.00En Avioneta
L’actualitat internacional explicada a fons.
Carme Pizà, Mercè Alonso
21.00-22.00Així no acabarem mai
Tecnologia per a tothom
Xavier Robles i David Vilarrúbias
22.00-23.00No pot ser mentida
Just cau aquell que està dotat per fer-ho
Pere Ejarque, Josep Maria Cistaré, Mireia Sol
23.00-00.00Anònims (repetició)
Misteris, llegendes i fets paranormals
Xavi Duran i Isabel Pérez

HORARI DIMECRES

PROGRAMES

00.00-07.00Grans èxits de tots els temps
07.00-09.00Grans èxits de tots els temps + novetats
09.00-09.05Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble
09.05-12.00Grans èxits de tots els temps + novetats
12.00-12.05Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble

12.05-15.00Grans èxits de tots els temps + novetats
15.00-15.05Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble
15.05-18.00Grans èxits de tots els temps + novetats
18.00-18.05Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble

18.05-19.00Censurat
De joves per a joves
Joan Bailón, Isaac Zouine, i Biel Marco
19.00-20.00The Artist
Un repàs musical a un artista
Paco Herraiz
20.00-21.00Anònims
Misteris, llegendes i fets paranormals
Isabel Pérez
21.00-22.00La paparra
Ràdio show setmanal de mestissatge musical
Javi Romero
22.00-23.00Dama de nit (primer i segon dimecres de mes)
Un gir per la vida d'una gran dona
Cristina Ballbè, Abelardo Gil
Sonotone (penúltim dimecres de mes)
Explorant el subsol del rock contemporani
Ivan Caparrós, David Benaiges
Radioteatre (darrer dimecres de mes)
Petites i grans obres de la dramatúrgia
Quadre d'actors de MTR dirigits per Maria G. Farrés

23.00-00.00A les portes de Troia (repetició)
La història, a la ràdio
Alberto Reche, Sergio Rodríguez

HORARI DIJOUS

PROGRAMES

00.00-07.00Grans èxits de tots els temps
07.00-09.00Grans èxits de tots els temps + novetats
09.00-09.05Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble
09.05-12.00Grans èxits de tots els temps + novetats
12.00-12.05Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble
12.05-15.00Grans èxits de tots els temps + novetats
15.00-15.05Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble
15.05-18.00Grans èxits de tots els temps + novetats
18.00-18.05Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble
18.05-19.00Que no t’ho expliquin
Les curiositats d’un país en 60 minuts
Marc Parayre, Lídia Muñoz
19.00-20.00Invisibles
Històries de justícia social
Paula Solís
20.00-21.00Matadepera Notícies
Informatiu Local
Albert Beorlegui, Pamela Martínez
21.00-22.00La cova del drac
Cultura tradicional amb història, actualitat i rigor
Jordi Saura, Teresa Guitart, Tomàs Manyosa, Teresa Orriols
22.00-00.00Ones de jazz
Jazz
Francesc Gil, Francesc Florensa, Pere Ferreres
00.00-01.00Només clàssica
La millor música a la mitjanit de dijous
Maria Glòria Farrés, Albert Beorlegui

HORARI DIVENDRES

PROGRAMES

01.00-07.00Grans èxits de tots els temps
07.00-09.00Grans èxits de tots els temps + novetats
09.00-09.05Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble
09.05-12.00Grans èxits de tots els temps + novetats
12.00-12.05Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble
12.05-15.00Grans èxits de tots els temps + novetats
15.00-15.05Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble
15.05-18.00Grans èxits de tots els temps + novetats
18.00-18.05Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble
18.05-20.00Factoria musical
Els millors èxits d'avui i de demà
Àlex Mata
20.00-21.00Matadepera Notícies (repetició)
Informatiu Local
Albert Beorlegui, Pamela Martínez
21.00-22.00Dona'm la ma
Una finestra per parlar de temes del jovent
Toni Pérez & alumnes de l'Institut
22.00-00.00Primera Llista
La llista amb més novetats de la ràdio
Marc Clapés

HORARI DISSABTE

PROGRAMES

00.00-07.00Grans èxits de tots els temps
07.00-10.00Grans èxits de tots els temps + novetats
10.00-11.00La cova del drac (Repetició)
Cultura tradicional amb història, actualitat i rigor
Jordi Saura, Teresa Guitart, Tomàs Manyosa, Teresa Orriols
11.00-13.00Primera Llista (Repetició)
La llista amb més novetats de la ràdio
Marc Clapés
13.00-00.00Grans èxits de tots els temps + novetats