HORARI DILLUNS

PROGRAMES

00.00-07.00 Grans èxits de tots els temps
07.00-09.00 Grans èxits de tots els temps + novetats
09.00-09.05 Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble
09.05-12.00 Grans èxits de tots els temps + novetats
12.00-12.05 Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble

12.05-15.00 Grans èxits de tots els temps + novetats
15.00-15.05 Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble
15.05-18.00 Grans èxits de tots els temps + novetats
18.00-18.05 Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble

18.05-19.00 El perruquer de Melendi
Actualitat musical pel jovent
Mireia Manent i Víctor Hernando

19.00-20.00 A peu de camp
Tots els esports, els de casa i els de fora
Miguel Zapater, Joan Aureli Raich i Hugo Lobo
20.00-21.00 Terra de vins
Tot sobre el món del vi
Joaquim Fontboté
21.00-23.00 On the road
Dues hores de rock i bon humor
Xavi Almirall, Alfons Ferran, Carles Artés
23.00-00.30 Exòtica Ràdio
Música i actualitat electrònica
Toni Martínez

HORARI DIMARTS

PROGRAMES

00.30-07.00 Grans èxits de tots els temps
07.00-09.00 Grans èxits de tots els temps + novetats
09.00-09.05 Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble
09.05-12.00 Grans èxits de tots els temps + novetats
12.00-12.05 Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble
12.05-15.00 Grans èxits de tots els temps + novetats
15.00-15.05 Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble
15.05-18.00 Grans èxits de tots els temps + novetats
18.00-18.05 Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble
18.05-20.00 Per no dir res
Un programa sense etiquetes
Marc Clapés, Aran Montero, Andrea Viedma, Roger Martí, Miquel Muñoz i Àlex Mata
20.00-21.00 El món en una hora
Informació, debat i anàlisi d’afers internacionals
Aníbal Garzón
21.00-22.00 Stellar Music
Música de tràilers i bandes sonores originals
Xavier Hernández Padrós
22.00-23.00 No pot ser mentida
Just cau aquell que està dotat per fer-ho
Pere Ejarque, Josep Maria Cistaré, Mireia Sol
23.00-00.00 Anònims (tres primers dimarts de mes)
Misteris, llegendes i fets paranormals
Xavi Duran i Isabel Pérez
23.00-00.00 Sonotone (darrer dimarts de mes)
Explorant el subsol del rock contemporani
Ivan Caparrós, David Benaiges

HORARI DIMECRES

PROGRAMES

00.00-07.00 Grans èxits de tots els temps
07.00-09.00 Grans èxits de tots els temps + novetats
09.00-09.05 Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble
09.05-12.00 Grans èxits de tots els temps + novetats
12.00-12.05 Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble

12.05-15.00 Grans èxits de tots els temps + novetats
15.00-15.05 Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble
15.05-18.00 Grans èxits de tots els temps + novetats
18.00-18.05 Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble

18.05-19.00 Connexió Neó
Les millors melodies del dance & infos per a tothom
Òscar Anglès
19.00-20.00 Anònims
Misteris, llegendes i fets paranormals
Xavi Duran i Isabel Pérez
20.00-21.00 El projector
Un viatge pel cinema de tots els temps
Xavi Portillo
21.00-22.00 La paparra
Ràdio show setmanal de mestissatge musical
Javi Romero
22.00-23.00 Dama de nit (primer dimecres de mes)
Un gir per la vida d'una gran dona
Cristina Ballbè, Abelardo Gil
22.00-23.00 Coses que ens passen (segon i tercer dimecres de mes)
Parlarem d’allò que vivim
Montserrat Roig, M.Àngels Cavedo
22.00-23.00 Radioteatre (darrer dimecres de mes)
Petites i grans obres de la dramatúrgia
Quadre d'actors de Matadepera Ràdio dirigits per Maria Glòria Farrés
23.00-00.00 Grans èxits de tots els temps + novetats

HORARI DIJOUS

PROGRAMES

00.00-07.00 Grans èxits de tots els temps
07.00-09.00 Grans èxits de tots els temps + novetats
09.00-09.05 Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble
09.05-12.00 Grans èxits de tots els temps + novetats
12.00-12.05 Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble
12.05-15.00 Grans èxits de tots els temps + novetats
15.00-15.05 Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble
15.05-18.00 Grans èxits de tots els temps + novetats
18.00-18.05 Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble
18.05-20.00 Per no dir res
Un programa sense etiquetes
Marc Clapés, Marc Seco, Anna Darby, Marc González, Aran Comín i Emma Skantz
20.00-21.00 Matadepera Notícies
Informatiu Local
Albert Beorlegui, Pamela Martínez
21.00-22.00 A les portes de Troia
La història, a la ràdio
Oliver Vergés, Alberto Reche, Sergio Rodríguez
22.00-00.00 Ones de Jazz
Jazz
Francesc Gil, Francesc Florensa, Pere Ferreres
00.00-01.00 Només clàssica
La millor música a la mitjanit de dijous
Maria Glòria Farrés, Albert Beorlegui

HORARI DIVENDRES

PROGRAMES

01.00-07.00 Grans èxits de tots els temps
07.00-09.00 Grans èxits de tots els temps + novetats
09.00-09.05 Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble
09.05-12.00 Grans èxits de tots els temps + novetats
12.00-12.05 Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble
12.05-15.00 Grans èxits de tots els temps + novetats
15.00-15.05 Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble
15.05-18.00 Grans èxits de tots els temps + novetats
18.00-18.05 Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble
18.05-19.00 Dona'm la ma
Una finestra per parlar de temes del jovent
Toni Pérez & alumnes de l'Institut
19.00-20.00 La cova del drac
Cultura tradicional amb història, actualitat i rigor
Jordi Saura, Teresa Guitart, Tomàs Manyosa, Teresa Orriols
20.00-21.00 Matadepera Notícies (Repetició)
Informatiu Local
Albert Beorlegui, Pamela Martínez
21.00-23.00 La llista del Per No Dir Res
La llista amb més novetats de la ràdio
Marc Clapés
23.00-00.00 Grans èxits de tots els temps + novetats

HORARI DISSABTE

PROGRAMES

00.00-07.00 Grans èxits de tots els temps
07.00-10.00 Grans èxits de tots els temps + novetats
10.00-11.00 La cova del drac (Repetició)
Cultura tradicional amb història, actualitat i rigor
Jordi Saura, Teresa Guitart, Tomàs Manyosa, Teresa Orriols
11.00-13.00 Factoria musical
Els millors èxits d'avui i de demà
Àlex Mata
13.00-15.00 La llista del Per No Dir Res (Repetició)
La llista amb més novetats de la ràdio
Marc Clapés
15.00-00.00 Grans èxits de tots els temps + novetats

HORARI DIUMENGE

PROGRAMES

00.00-07.00 Grans èxits de tots els temps
07.00-00.00 Grans èxits de tots els temps + novetats