HORARI DILLUNS

PROGRAMES

00.00-07.00 Grans èxits de tots els temps
07.00-09.00 Grans èxits de tots els temps + novetats
09.00-09.05 Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble
09.05-12.00 Grans èxits de tots els temps + novetats
12.00-12.05 Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble

12.05-15.00 Grans èxits de tots els temps + novetats
15.00-15.05 Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble
15.05-18.00 Grans èxits de tots els temps + novetats
18.00-18.05 Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble

18.05-19.00 El perruquer de Melendi
Actualitat musical pel jovent
Mireia Manent i Víctor Hernando
19.00-20.00 A les portes de Troia
La història, a la ràdio
Alberto Reche, Sergio Rodríguez
20.00-21.00 Lletraferida
Magazine per als amants dels llibres
Sandra Milán
21.00-22.00 Trobar ric
Magazine cultural
Francesc Alcaraz, Carlota Cots
22.00-23.00 Stellar Music
Música de tràilers i bandes sonores originals
Xavier Hernández Padrós
23.00-00.30 Exòtica Ràdio
Música i actualitat electrònica
Toni Martínez

HORARI DIMARTS

PROGRAMES

00.30-07.00 Grans èxits de tots els temps
07.00-09.00 Grans èxits de tots els temps + novetats
09.00-09.05 Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble
09.05-12.00 Grans èxits de tots els temps + novetats
12.00-12.05 Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble
12.05-15.00 Grans èxits de tots els temps + novetats
15.00-15.05 Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble
15.05-18.00 Grans èxits de tots els temps + novetats
18.00-18.05 Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble
18.05-20.00 Per no dir res
Un programa sense etiquetes
Marc Clapés, Aran Montero, Emma Skantz
20.00-21.00 El món al dia
L'actualitat internacional a l'abast de tothom
Lluís Gracia, Mercè Alonso
21.00-22.00 Així no acabarem mai
Tecnologia per a tothom
Xavier Robles i David Vilarrúbias
22.00-23.00 No pot ser mentida
Just cau aquell que està dotat per fer-ho
Pere Ejarque, Josep Maria Cistaré, Mireia Sol
23.00-00.00 Anònims (repetició)
Misteris, llegendes i fets paranormals
Xavi Duran i Isabel Pérez

HORARI DIMECRES

PROGRAMES

00.00-07.00 Grans èxits de tots els temps
07.00-09.00 Grans èxits de tots els temps + novetats
09.00-09.05 Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble
09.05-12.00 Grans èxits de tots els temps + novetats
12.00-12.05 Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble

12.05-15.00 Grans èxits de tots els temps + novetats
15.00-15.05 Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble
15.05-18.00 Grans èxits de tots els temps + novetats
18.00-18.05 Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble

18.05-19.00 Grans èxits de tots els temps + novetats
19.00-20.00 The Artist
Un repàs musical a un artista
Paco Herraiz
20.00-21.00 Anònims
Misteris, llegendes i fets paranormals
Isabel Pérez
21.00-22.00 La paparra
Ràdio show setmanal de mestissatge musical
Javi Romero
22.00-23.00 Dama de nit (primer i segon dimecres de mes)
Un gir per la vida d'una gran dona
Cristina Ballbè, Abelardo Gil
Sonotone (penúltim dimecres de mes)
Explorant el subsol del rock contemporani
Ivan Caparrós, David Benaiges
Radioteatre (darrer dimecres de mes)
Petites i grans obres de la dramatúrgia
Quadre d'actors de MTR dirigits per Maria G. Farrés

23.00-00.00 A les portes de Troia (repetició)
La història, a la ràdio
Alberto Reche, Sergio Rodríguez

HORARI DIJOUS

PROGRAMES

00.00-07.00 Grans èxits de tots els temps
07.00-09.00 Grans èxits de tots els temps + novetats
09.00-09.05 Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble
09.05-12.00 Grans èxits de tots els temps + novetats
12.00-12.05 Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble
12.05-15.00 Grans èxits de tots els temps + novetats
15.00-15.05 Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble
15.05-18.00 Grans èxits de tots els temps + novetats
18.00-18.05 Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble
18.05-19.00 Grans èxits de tots els temps + novetats
19.00-20.00 Invisibles
Històries de justícia social
Paula Solís
20.00-21.00 Matadepera Notícies
Informatiu Local
Albert Beorlegui, Pamela Martínez
21.00-22.00 La cova del drac
Cultura tradicional amb història, actualitat i rigor
Jordi Saura, Teresa Guitart, Tomàs Manyosa, Teresa Orriols
22.00-00.00 Ones de jazz
Jazz
Francesc Gil, Francesc Florensa, Pere Ferreres
00.00-01.00 Només clàssica
La millor música a la mitjanit de dijous
Maria Glòria Farrés, Albert Beorlegui

HORARI DIVENDRES

PROGRAMES

01.00-07.00 Grans èxits de tots els temps
07.00-09.00 Grans èxits de tots els temps + novetats
09.00-09.05 Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble
09.05-12.00 Grans èxits de tots els temps + novetats
12.00-12.05 Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble
12.05-15.00 Grans èxits de tots els temps + novetats
15.00-15.05 Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble
15.05-18.00 Grans èxits de tots els temps + novetats
18.00-18.05 Agenda de Matadepera
Un recull de les activitats del dia al poble
18.05-20.00 Factoria musical
Els millors èxits d'avui i de demà
Àlex Mata
20.00-21.00 Matadepera Notícies (repetició)
Informatiu Local
Albert Beorlegui, Pamela Martínez
21.00-22.00 Dona'm la ma
Una finestra per parlar de temes del jovent
Toni Pérez & alumnes de l'Institut
22.00-00.00 Primera Llista
La llista amb més novetats de la ràdio
Marc Clapés

HORARI DISSABTE

PROGRAMES

00.00-07.00 Grans èxits de tots els temps
07.00-10.00 Grans èxits de tots els temps + novetats
10.00-11.00 La cova del drac (Repetició)
Cultura tradicional amb història, actualitat i rigor
Jordi Saura, Teresa Guitart, Tomàs Manyosa, Teresa Orriols
11.00-13.00 Primera Llista (Repetició)
La llista amb més novetats de la ràdio
Marc Clapés
13.00-00.00 Grans èxits de tots els temps + novetats

HORARI DIUMENGE

PROGRAMES

00.00-07.00 Grans èxits de tots els temps
07.00-00.00 Grans èxits de tots els temps + novetats